als-twents-bedrijf-drie-keer-winnen-deloitte-fast-50

Als Twents bureau driemaal een Deloitte Fast50 award winnen

Team Nijhuis

Al het goede komt in drie. Zo ook de Deloitte Technology Fast50 voor ons bureau Team Nijhuis. Vanavond maken we onze hattrick compleet en dat is uniek onder digital marketing bureaus. In drie opeenvolgende jaren (2015, 2016 én 2017) hebben we een plek weten te bemachtigen in de Deloitte Technology Fast50. In 2015 een 12e plek, in 2016 een 32e plaats en dit jaar, tja daar zullen we vanavond achter komen.

Samen met twee andere bedrijven uit Twente is het een hele prestatie om tot de 50 snelstgroeiende bedrijven van Nederland te horen. Speciaal daarom staan wij vandaag samen met de twee andere bedrijven Creative ICT (Enschede) en Felloo (Almelo) in Dagblad Tubantia met een leuk artikel over onze doelen en prestaties.

Drie keer winnen, dat gaat je niet in de spreekwoordelijke ‘koude kleren zitten’. Trotser kan ik niet zijn eigenlijk, wat een teamprestatie, maar vooral vind ik het leuk om het woord aan mijn collega’s te geven. Collega’s zoals Raymond en Michelle die al jarenlang tot ons team behoren. Of Luuk en Bram, beide teamlead en elk – net als alle anderen overigens – zeer waardevol voor Team Nijhuis. Maar om nu 52 mensen aan het woord te laten, wordt ook zo’n lang stuk om te lezen.

Vanavond proosten we er op! Prachtig deze derde 🙂

“Al 24 jaar maak ik deel uit van het team. Toen ik begon, waren we met vijf collega’s, hoe anders is het nu. In de loop van de tijd is er natuurlijk heel erg veel veranderd van full offline naar full online. Dit heeft natuurlijk veel invloed op mijn werk en veel veranderingen met zich mee gebracht. Van traditioneel DTP’er naar nu Lead digital marketing creative. Dat is een behoorlijke switch 😉 , maar dat legt ons geen windeieren dus dat is super mooi.

Of je nu wilt of niet je moet veranderen en dat heeft Team Nijhuis maar mooi voor elkaar gebokst met inmiddels een mooie prijzenkast tot gevolg.”

Raymond Keemers – Lead digital marketing creative

Origineel verschenen als onderdeel van het artikel ‘Deze drie Twentse bedrijven kunnen de Deloitte Fast 50 winnen’ in Dagblad Tubantia 12-10-2017.

Digitaal marketingbureau Team Nijhuis (52 werknemers) staat al voor het derde achtereenvolgende jaar in de Fast 50. Het groeipercentage was afgelopen jaar 252%. Team Nijhuis is vooral groot in Adwordscampagnes in de zoekmachine Google. Het Financieele Dagblad berichtte onlangs, dat steeds meer grote adverteerders terugkomen van adverteren op internet, omdat ze worden gefopt door robots. Elke klik levert de website waarop de advertentie staat immers geld op. TV-adverteerders zouden met hun reclame terugkeren naar tv.

“In reclame op tv gaat veel veranderen. YouTube is de tv aan het overnemen en tv-reclame wordt in de toekomst afgestemd op jouw interesses. Die interesses worden dan weer afgeleid uit de websites die je hebt bezocht.”

als twents bedrijf drie keer winnen gerben lievers stefano golia

Of het bureau nu 50e was geworden of nummer één maakt eigenlijk niet uit.

“Het is een kroon op ons harde werk van de afgelopen jaren en de bevestiging dat we voor onze klanten goed werk leveren. Dat hadden we niet voor elkaar gekregen zonder de kracht van ons hechte team.”

Luuk Rouwhorst – Teamlead / Inbound sales manager

De award van vanavond symboliseert de stabiele groei die het bureau doormaakt.

Voor de derde keer deze award winnen is een bevestiging dat de door ons ingeslagen route volledig werkt en dat de focus van ons team helemaal klopt.

Stefano Golia (Owner / Managing director).

Inmiddels is de groei niet meer zo explosief als in 2015 en daar zijn we eigenlijk wel blij mee. De plaats in de Fast50 wordt bepaald door het groeipercentage van afgelopen vier jaar te nemen. De eerste vier jaar (2011-2014) was de groei 809%, daarna (2012-2015) 314% en dit jaar (2013-2016) 252%.

Groeien om te groeien is nooit goed voor een bedrijf.

Mede dankzij de intensieve samenwerking met partner Google én sinds dit jaar partner HubSpot wordt deze continuïteit ook in de toekomst bereikt.

“Ik werk inmiddels tien jaar bij Team Nijhuis. In die jaren is er veel veranderd. In het begin was het veel offline inzet van media en de mediaplanning daarvan. De crisis heeft dat enorm afgezwakt. Mediabudgetten werden steeds minder en we hadden het echt moeilijk. In 2010 stapten we over naar digitale marketing. Een verandering die noodzakelijk was. De werkzaamheden zijn veranderd, het team is enorm veranderd. We zijn in die jaren van een klein team naar een heel groot én jong team gegaan. Een team waar ik na al die jaren binnen Team Nijhuis elke keer weer enorm van kan leren en zij ook van mij.

Ik denk niet dat we zeven of acht jaar geleden ooit hadden kunnen bedenken dat wij drie keer op rij de Deloitte Fast50 award zouden winnen. En dat is super om mee te mogen maken.”

Michelle Kerkhof – Office Manager

Over de Deloitte Technology Fast50

De Deloitte Technology Fast50 is een jaarlijks terugkerende verkiezing van de 50 snelst groeiende technologiebedrijven in Nederland. Deloitte Technology Fast50 staat voor innovatie, ambitie en een actief ondernemers netwerk. Een felbegeerde award die succesvol ondernemerschap onderstreept.

De selectie vindt plaats op basis van de percentuele omzetgroei over de afgelopen vier jaar (2013 – 2016).

“In 2014 ben ik bij Team Nijhuis begonnen, waar we destijds met 11 waren zijn we inmiddels met 38 teamleden. En als je ons R&D lab Elevar mee telt zijn we zelfs met 52! Als ik terugkijk op de afgelopen drieënhalf jaar vraag ik me wel eens af, hoe zijn we hier zo snel gekomen?! In onze branche vinden veranderingen zo snel plaats – en dat in combinatie met de hectiek van de dag – soms heb je niet eens door hoe veel progressie je hebt gemaakt in zo’n korte tijd. Dat je dan drie jaar op rij ook nog eens wordt beloond met een Deloitte Technology Fast 50 Award is een enorme blijk van waardering voor alle inspanningen die zijn geleverd door het gehele team.”

Bram Lucas – Teamlead / Digital marketing consultant

Over Team Nijhuis

Als digital marketing bureau is Team Nijhuis dé businesspartner voor bedrijven die willen groeien. Het bureau is opgericht in 1973 en combineert veertig jaar ervaring op het gebied van strategische marketing en communicatie met de nieuwste kennis over digitale marketing. Dankzij de groei die Team Nijhuis voor andere bedrijven realiseerde is het bureau de afgelopen jaren zelf ook flink gegroeid. Inmiddels werken er 37 Digital marketing experts bij Team Nijhuis voor meer dan 150 nationale en internationale klanten.

Team Nijhuis werkt voor al haar klanten volgens de filosofie ‘wij bestaan om jouw business te laten groeien’. Dat betekent dat digitale marketing voor de klanten van Team Nijhuis altijd een investering is en geen kostenpost. Daarnaast heeft Team Nijhuis een toonaangevende rol bij het hervormen van onderwijs. Hiervoor werkt het bureau nauw samen met de Saxion Hogescholen en de Universiteit Twente. Het doel is de ontwikkeling en opleiding van toekomstige digital marketing experts zo goed mogelijk te laten aansluiten bij de snel veranderende eisen van het bedrijfsleven.

Reacties op deze blog

Nog geen reacties.

Schrijf een reactie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Hoe kan jouw bedrijf groeien met online marketing?

Ben jij benieuwd wat je nog kunt inzetten aan online marketing of wil je weten of jij wel alles eruit haalt wat erin zit? Met de Gratis Quickscan kijken wij naar jouw huidige inzet aan online marketing. Met de Quickscan geven wij aanbevelingen welke kansen en verbeterpunten er voor jouw bedrijf te benutten zijn. Gratis én vrijblijvend! Je zit nooit ergens aan vast. Ontdek het zelf!

Het start met onze gratis Quickscan!

Digitale marketing start met onze gratis Quickscan!

Klanten beoordelen Team Nijhuis met een 9/10 (67 beoordelingen ) Feedback Company

Michelle

Kan ik je helpen?

Quickscan aanvragen